Korteri, maja, kontori või tootmishoone kõige lihtsam, levinum ja samas kindlam ohutuse tagamise viis on tehniline valve. Selle termini all mõeldakse tänapäevaste jälgimis- ja kontrollseadmete paigaldamist, mis fikseerivad mitte ainult kõik loata sisenemised teie territooriumile, vaid ka tulekahju puhkemise, kui paigaldate vastava süsteemi.

 

Pärast häire saabumist sõidab meie operatiivpatrull otsekohe aadressile, kus rikkumine on fikseeritud. Patrullid koosnevad spetsiaalse väljaõppe saanud töötajatest ning on varustatud kõigi nii kurjategija kinnipidamiseks kui esmaabi andmiseks vajalike vahenditega. Patrullteenuse töötajad kooskõlastavad alati oma tegevuse juhtimiskeskusega ja tegutsevad adekvaatselt olukorrale, omades selja taga märkimisväärset kogemuste pagasit ning olles läbinud erinevad ekstreemsetes olukordades tegutsemise koolitused.

 

Tehnilisi valvevahendeid, erinevaid signalisatsiooniseadmeid ja terveid jälgimiskomplekse saab tellida ja soetada meilt. Me töötame välja ja teostame lahenduse, mis sobib ideaalselt just teie nõudmistega: alates lihtsast ja efektiivsest korterisignalisatsioonist kuni läbimõeldud täppissüsteemideni ruumikomplekside jaoks.

 

Febasecurity tehnilise valve eelised:

  • Usaldusväärsed tänapäevased signalisatsioonisüsteemid
  • Tehniline tugi ja järelevalve 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas
  • Kiire reageerimine kõikidele eriolukordadele
  • Hästi varustatud professionaalsed kiirreageerimispatrullid
  • Võimalus töötada välja turvasüsteem vastavalt teie vajadustele
  • Eripakkumised kinnisvara kindlustamiseks
  • Ajas läbiproovitud valmislahendused, mida saab vajaduse tekkides kiiresti rakendada.

Võttes ühendust Febasecurity konsultantidega, saate põhjaliku konsultatsiooni nii telefoni teel kui ka e-posti kaudu.

Pärast seda, kui allkirjastate lepingu ja märgite ära endale mugava aja, kohtuvad meie spetsialistid teiega objektil ning paigaldavad vajaminevad seadmed.

 

Tänu meie kogemustele ei kulu kogu protsessile palju aega.