Turvafirma Febasecurity osutab sõidukite GPS-valve teenust, mis võimaldab klientidel tagada mitte üksnes oma sõiduki turvalisus ja vähendada kahju ulatust ärandamise korral, vaid kaitsta hädaolukordades (probleemid tervisega, röövkallaletung jne) ka iseennast.

 

Klassikaline GPS-valve 
Auto või muu sõiduk varustatakse spetsiaalse turvavarustusega, mis on ühendatud satelliitsüsteemiga. Tänu sellele varustusele on võimalik igal hetkel kindlaks teha sõiduki asukoht, selle kiirus ja ka erinevate integreeritud andurite näitajad. Valvesüsteemi rakendumise korral antakse kontrollikeskusesse automaatselt hädasignaal, mille järel saab kindlaks teha sõiduki asukoha. Seejärel sekkuvad õiguskaitseorganite töötajad, keda abistab turvafirma dispetšer.

 

Paanikanupuga GPS-valve
Selle variandi korral lisatakse standardsele GPS-süsteemi komplektile nn paanikanupp. Nupule vajutamine annab märku, et sõiduki omanik on sattunud hädaolukorda (probleemid tervisega, kallaletung, autoõnnetus jmt) ja ta vajab abi. Signaal saadetakse otse juhtimiskeskusesse, misjärel tehakse kindlaks sõiduki asukoht.

 

Küsimuste tekkimisel või soovi korral seda teenust tellida pöörduge meie kvalifitseeritud asjatundjate poole.