Parimad soovitused ettevõtetelt ja eraisikutelt, täielik valik turvateenuseid ning laitmatu suhtumine oma töösse – see on turvafirma Febasecurity. Pakume kvaliteetseid turvateenuseid Eesti Vabariigi territooriumil Politseiameti poolt väljastatud tegevusloa alusel.

Meie tulevased töötajad läbivad enne kursustele pääsemist range valiku ning pärast koolituse läbimist veel lisaks täiendavad testid. Sel moel satuvad Febasecurity sõbralikku ühtehoidvasse kollektiivi vaid need, kes vastavad väga kõrgetele nõudmistele nii füüsilise ettevalmistuse kui ka intellektuaalsete võimete, psühholoogiliste omaduste ja moraalsete veendumuste vallas.

On ju teie ohutus meie peamine eesmärk, mida saab edukalt täita mitte niivõrd “lihasmägi” kui mitmekülgselt arenenud isiksus. Just seepärast kuuluvad meie ridadesse töötajad, kel on operatiivse tegutsemise ja erioperatsioonides osalemise kogemused, kes valdavad erinevaid võitluskunste jne.

Meie teenuste kasutamine laseb teil lõõgastuda ja keskenduda oma igapäevastele asjaajamistele. Usaldage mure oma turvalisuse pärast professionaalidele. Olenemata sellest, et Euroopa ühiskonnal on olnud ka keerulisemad ajad, kui vaadata kriminaalsete struktuuride tegutsemisaktiivsust, siis kuritegevuse tase on langenud vaid veidi, kurjategijad on hakanud lihtsalt kavalamalt ja varjatumalt tegutsema.

Meil on piisavalt palju kogemusi, et leida üles turvasüsteemi puudujäägid ja väiksemad turvaaugud ning nad kindlalt sulgeda. Teenusevalik, millega saate tutvuda selles lõigus, võimaldab meil vastata klientide kõrgetele ootustele ning rahuldada kõiki nende vajadusi julgeoleku vallas.

Infot meie teenuste ja koostöötingimuste kohta saate meie konsultantidelt. Meil on hea meel, kui saame oma teenuseid tutvustada ja kogemusi jagada.